Byt Estepona

Interiér

Rok realizácie: 2021

Byt Estepona

Pobrežie južného Španielska

Klient mal záujem o byt v atraktívnej turistickej destinácii na pobreží južného Španielska. Pomohli sme mu nájsť vhodnú nehnuteľnosť v peknej urbanizácii na okraji malebného mestečka a zariadili sme ju podľa jeho predstáv.

Byt vhodný na prenájom

Byt je súčasťou pekného moderného komplexu bytov na pobreží stredozemného mora. Je určený pre dovolenkové pobyty klienta a občasný prenájom. Byt má k dispozícii terasu a malú záhradu s orientáciou do súkromia vnútrobloku obytného komplexu. Terasa a záhrada sú v lokálnych klimatických podmienkach veľmi intenzívne využívané časti bytu. V rámci komplexu majú majitelia k dispozícii spoločný bazén a spoločnú pobytovú záhradu.

Jednoduchý a funkčný interiér

Interiér je zariadený jednoducho a funkčne s dôrazom na lokálnu atmosféru. Výber materiálov, farieb, tvarov interiérových prvkov a doplnkov odkazuje na lokálne tradície. Použité sú drevené prvky, ratanové prvky, textílie v prirodzených farbách.

Dispozícia obsahuje dve spálne s kúpeľňami, pracovňu a obytný priestor. Samostatná pracovňa umožňuje klientom dlhší pobyt mimo trvalého bydliska a prácu na diaľku. Zároveň sa môže využívať ako hosťovská izba.

Tradičné prvky

Obytný priestor je otvorený a priestranný, prepojený s terasou a záhradou. Červeno zelená farebná schéma je inšpirovaná prírodným okolím a lokálnymi tradičnými prvkami v architektúre a dizajne. Pohodlné sedenie a stolovanie na terase aj interiéri odzrkadľuje lokálny životný štýl. Domáci obyvatelia často intenzívne využívajú terasy ako hlavný obytný priestor.

Osvetlenie obytného priestoru sa podriaďuje času kedy sa jednotlivé izby využívajú. Kúpeľne sú nasvietené povzbudzujúcim svetlom dennej teploty, spálne a obytný priestor sú nasvietené teplým oddychovým svetlom a príručné večerné lampy majú nízku intenzitu svetla a veľkú teplotu zodpovedajúcu použitiu v neskorých večerných hodinách.

Naše služby zahŕňali výber nehnuteľnosti podľa požiadaviek a možností klienta. Obhliadky a porovnania vybraných možností. Návrh spôsobu užívania a zariadenie priestorov na mieru až po nasťahovanie.