Byt Manilva

Interiér

Rok realizácie: 2022

Byt Manilva

NÁVRH BYTU S VEĽKORYSOU VÝMEROU V PRÉMIOVEJ BRATISLAVSKEJ ŠTVRTI.

Pobrežie Costa Del Sol

Druhá realizácia interiéru v Španielsku na obľúbenom Costa Del Sol pobreží. Byt má rozlohu 89m2, pričom pozostáva z 2 spální, 2 kúpeľní a obývačkou spojenou s kuchyňou. Predmetný byt sa nachádza v novostavbe a klientovi bol odovzdaný s už realizovanou kuchyňou, kúpeľňami aj vstavanými skriňami. Byt je v elegantnom modernom dizajne, podlaha v obývačke. Obývacia izba je svetlá a priestranná, s veľkými oknami, ktoré prepúšťajú dostatok prirodzeného svetla, a terasa má úžasný výhľad na more. Apartmán má extra veľké porcelánové dlaždice, plne vybavenú kuchyňu a klimatizáciu, vďaka ktorým je tento apartmán pohodlný a štýlový.

Byt pre turistov

Mojou úlohou bolo byt zariadiť nábytkom a dekoráciami, aby mohol byť prenajímaný turistom. Rozhodol som sa pre zemité farby a prírodné materiály ako ratan, drevo, slamené svietidlá. Vhodne som zakomponoval dekorácie a doplnky v zemitých farbách ako napríklad lampa z morskej trávy, kamenné kvetináče s umelými kvetmi (nakoľko byt je určený na krátkodobý prenájom), obrazy a dekorácie na stenu v prírodných odtieňoch.

Komplexné služby

Naše služby zahŕňali výber nehnuteľnosti podľa požiadaviek a možností klienta. Obhliadky a porovnania vybraných možností. Návrh spôsobu užívania a zariadenie priestorov na mieru až po nasťahovanie.