Vila Vista

Bytové domy

Rok realizácie: 2014

Vila Vista

Bytový dom, spolupráca s ARCHIKÓD

10 luxusných bytov

V rámci tejto stavby sme sa podieľali na dizajnovej a kompletnej projekčnej činnosti od prvotných koncepčných návrhoch, až po samotnú realizačnú dokumentáciu. Projekt vznikol v spolupráci so skupinou ARCHIKÓD a.s.

Moderný 4-poschodový bytový dom je postavený v časti Bratislava – Dúbravka v rámci objektu sa nachádza 10 luxusných bytov. Komplexne premyslený architektonický koncept stavia na vytvorení súhry prírodného prostredia s modernou architektúrou. Exteriéru dominujú biele omietkové steny s drevenými kompozitnými doskami Parklex a sklenené zábradlia. Na každom podlaží sa nachádzajú 3 byty, na poslednom podlaží sa nachádza rozľahlý byt s veľkou terasou. Každý byt ponúka výhľad na panorámu okolitej prírody.

Priestranné a moderné apartmány

Priestranné a moderné apartmány ponúkajú otvorený pôdorys s množstvom prirodzeného svetla s priestranným centrálnym obývacím priestorom. Svetlé a vzdušné izby ponúkajú dostatok prirodzeného svetla z francúzskych okien, ktoré umožňujú prístup na ​​balkóny s nádherným výhľadom do okolia.